اخبار، اخبار ازدواج

دختر جوان با رباینده اش ازدواج می کند

در پی اظهارات این زن، دادیار جنایی دستور بازداشت متهم را صادر کرد و بالاخره روز چهارشنبه ماموران آگاهی یکی از شهرستان های غربی کشور با در دست داشتن نیابت قضایی وارد منزل مسعود شدند و سحر را در آنجا پیدا کردند. با انتقال متهم و دختر جوان به تهران، مسعود در دادسرای جنایی حضور یافت و با اعتراف به ربودن سحر گفت؛ من به او علاقه زیادی دارم و برای رسیدن به وی این کار را کردم.در ادامه با توجه به نظریه پزشکی قانونی مادر سحر به ازدواج او با مسعود به شرط رفتن به خدمت سربازی رضایت داد.

به این ترتیب مسعود پس از تحمل مجازات جرم خود از جنبه عمومی می تواند با دختر مورد علاقه خود زندگی کند.

جوانی که متهم است به دلیل شنیدن جواب منفی از مادر دختر مورد علاقه اش اقدام به آدم ربایی کرده است، در دادسرای امور جنایی تهران اعتراف کرد. اواسط هفته گذشته زنی میانسال با مراجعه به دادسرای ناحیه جنایی طی شکایتی امیراسماعیل رضوانفر دادیار شعبه چهارم را در جریان ربوده شدن دختر 18ساله اش به نام سحر قرار داد.

به نوشته اعتماد، این زن گفت؛ مدتی قبل پسری 21ساله به نام مسعود که به سحر علاقه داشت به خواستگاری دخترم آمد اما من به خاطر اینکه این جوان خدمت سربازی نرفته و بیکار بود به او جواب رد دادم؛ چون چند سال قبل از همسرم جدا شده ام. دلم نمی خواست زندگی سحر هم مانند خودم تباه شود. وی ادامه داد؛ دخترم معتقد بود من بی دلیل جواب رد داده ام. بحث ما بر سر همین موضوع ادامه داشت تا اینکه روز گذشته وقتی به همراه او از منزل خارج شدم مسعود را دیدم که با یک ماشین مدل بالا از شهرستان شان به تهران آمده و مقابل خانه ما ایستاده بود. این جوان از من خواست چند دقیقه با سحر صحبت کند. وقتی آنها چند قدم از من فاصله گرفتند مسعود ناگهان سحر را داخل اتومبیل انداخت و متواری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش + = 9